7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Dwa zatrzymania w ciągu dwóch dni: olsztyńscy policjanci aresztują poszukiwanych przestępców

OlsztynDwa zatrzymania w ciągu dwóch dni: olsztyńscy policjanci aresztują poszukiwanych przestępców

Olsztyńscy policjanci odnaleźli i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez miejscowy sąd rejonowy. Obaj ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości z powodu ciążących na nich wyroków.

reklama

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce 6 grudnia w mieszkaniu poszukiwanego 46-latka. Na mężczyźnie ciążyła kara 116 dni pozbawienia wolności za popełniony wcześniej czyn zabroniony. Ponadto okazało się, że był on poszukiwany również w celu ustalenia jego miejsca pobytu. Zatrzymany najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Następnego dnia, 7 grudnia, funkcjonariusze otrzymali wezwanie do jednego ze sklepów w Olsztynie, w którym ujęto mężczyznę podejrzanego o kradzież towarów. Policjanci na miejscu zatrzymali 39-latka, który również był na liście poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Olsztynie w celu odbycia kary pozbawienia wolności na okres 29 dni lub opłacenia grzywny. Złodziej trafił do aresztu, a za kradzież i wcześniejsze wykroczenie będzie odpowiadał przed sądem.

reklama

Obydwa przypadki potwierdzają, że przeszłość prawna może dopaść w najmniej oczekiwanym momencie, a konsekwencje wcześniejszych działań są nieuniknione. Zarówno dla 46-latka, jak i dla 39-latka najbliższa przyszłość toczyć się będzie już za kratami instytucji penitencjarnych, gdzie będą odpowiadać nie tylko przed sobą, ale przede wszystkim przed wymiarem sprawiedliwości.

Źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
10 grudnia 2023 08:05

Sprawiedliwość według bandy rudego łapówkarze karpińskie w UE grodzkie i tym podobni jacjjiry kolodziejczaki cała PO wsla organizacja płus sodomici w sejmie z nagrodami za złodziejstwa i burdy, No i znaleźli wybitnych przestępców z wyrokami po miesiąc czasu . Taka obecnie sprawiedliwość nastała.

Polecane
Ogłoszenia