6 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Rusza Plebiscyt Belfer UWM 2023

OlsztynRusza Plebiscyt Belfer UWM 2023

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie ponownie staje przed zadaniem wyłonienia najbardziej cenionych wykładowców w ramach dorocznego plebiscytu Belfer UWM. To już osiemnasta odsłona konkursu, który nie tylko wyróżnia najbardziej lubianych i kompetentnych nauczycieli akademickich, ale także stanowi formę podziękowania ze strony studentów za trud włożony w przekazywanie wiedzy.

reklama

Etapy plebiscytu

Rozgrywka o tytuł najlepszego Belfra na UWM podzielona jest na trzy etapy. Pierwszy to etap nominacji, gdzie studenci mają okazję zgłosić swoich faworytów do tytułu. Następnie, Rady Wydziałowe Samorządu Studenckiego dokonują selekcji zgłoszeń, wyłaniając trójkę finalistów z każdego wydziału. Drugi etap to głosowanie internetowe, w którym wszyscy studenci mogą oddać głos na wybranego kandydata. Zwycięzcy tej części konkursu, czyli najlepsi Belfrzy poszczególnych wydziałów, będą mieli szansę rywalizować o tytuł Belfra UWM 2023 w styczniu przyszłego roku.

Uroczysta Gala i oczekiwanie na wyniki

Kulminacyjnym momentem plebiscytu będzie uroczysta Gala, planowana na 17 stycznia 2024 roku. To wówczas ogłoszeni zostaną laureaci tytułu, a cała społeczność akademicka będzie świętować ich sukces. Plebiscyt jest nie tylko okazją do wyróżnienia najlepszych, ale również ważnym wydarzeniem integrującym środowisko uniwersyteckie.

reklama

Wartość plebiscytu dla społeczności akademickiej

Inicjatywa, organizowana przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego UWM, ma kluczowe znaczenie nie tylko dla wykładowców, ale i dla studentów. To wyjątkowa okazja, aby wyrazić wdzięczność nauczycielom za ich zaangażowanie, sposób przekazywania wiedzy i wsparcie. W ubiegłym roku tytuł Belfra UWM 2022 zdobyła dr inż. Sara Dzik z Wydziału Bioinżynierii Zwierząt, podkreślając tym samym różnorodność i wysoką jakość kadr nauczających na UWM.

Konkurs Belfer UWM jest wyrazem uznania dla tych, którzy na co dzień przekazują wiedzę i pasję, będąc inspiracją dla kolejnych pokoleń studentów. To również przypomnienie o tym, jak ważna jest rola nauczyciela akademickiego w kształtowaniu przyszłych specjalistów i liderów. Cała społeczność UWM z niecierpliwością czeka na wyniki plebiscytu, który co roku budzi duże emocje i zainteresowanie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
29 listopada 2023 14:57

Brawo Sara🙂♥️

Polecane
Ogłoszenia