7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Mistrzostwo w finansach publicznych przyznane ekspertom z Warmii i Mazur

WiadomościMistrzostwo w finansach publicznych przyznane ekspertom z Warmii i Mazur

Przedstawiciele samorządów z regionu Warmii i Mazur stanęli na podium ogólnopolskiego konkursu “Mistrz Finansów Publicznych 2022″, w którym rywalizowali pracownicy działów finansowo-księgowych jednostek sektora publicznego.

reklama

Konkurs miał na celu promowanie profesjonalizmu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych wśród księgowych. Laureaci wyłonieni w konkursie wykazali się głęboką znajomością zasad rachunkowości oraz z determinacją w dążeniu do rozwijania swoich umiejętności.

W szczególny sposób wyróżniono Monikę Błaut z Departamentu Finansów i Skarbu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, która zdobyła drugie miejsce w kategorii mistrz finansów publicznych jednostek samorządowych. Tuż za nią, na trzecim miejscu podium, uplasowała się Paulina Kamińska z Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie.

reklama

Zwycięstwo tych kompetentnych pracownic finansowych wskazuje na wysoki poziom kompetencji i profesjonalizmu w zarządzaniu finansami publicznymi w regionie. Ich sukces jest dowodem na to, że pracownicy samorządowi Warmii i Mazur są w stanie konkurować na najwyższym poziomie ogólnopolskim. Wydarzenie to spotkało się z uznaniem wśród lokalnych władz i mieszkańców, ciesząc się z dodatkowej promocji regionu poprzez sukcesy jego przedstawicieli.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia