20 C
Olsztyn
środa, 19 czerwca, 2024
reklama

Olsztyńska urzędniczka ponownie z ogromnym sukcesem w ogólnopolskim konkursie

OlsztynOlsztyńska urzędniczka ponownie z ogromnym sukcesem w ogólnopolskim konkursie

Monika Błaut z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ponownie wykazała swój wybitny talent w dziedzinie finansów publicznych, zdobywając drugie miejsce w prestiżowym konkursie Mistrz Finansów Publicznych 2023. Ten sukces po raz kolejny potwierdza jej wysokie kompetencje i znaczący wkład w zarządzanie finansami na poziomie samorządowym.

reklama

Zaszczytne miejsca w różnych kategoriach

Konkurs Mistrz Finansów Publicznych, odbywający się już po raz dziesiąty, zgromadził wielu wybitnych specjalistów z różnych sektorów publicznych. W kategorii jednostek państwowych zwyciężyła Aneta Pietrzela z Ministerstwa Finansów, a podium uzupełnili Przemysław Zasieczny z Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Bartłomiej Mierzchała z Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii we Wrocławiu.

Wśród jednostek samorządowych najlepsza okazała się Ilona Adamkiewicz ze Starostwa Powiatowego w Krapkowicach, która zdobyła tytuł Mistrza Finansów Publicznych 2023. Drugie miejsce przypadło Monice Błaut, co stanowi znaczące osiągnięcie i potwierdzenie jej umiejętności w zarządzaniu finansami publicznymi na wysokim poziomie. Trzecie miejsce zajęła Paulina Kamińska z Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie, co również jest dowodem na wysoki poziom ekspertyzy w dziedzinie finansów publicznych.

reklama

Znaczenie konkursu dla sektora publicznego

Konkurs Mistrz Finansów Publicznych jest uważany za jedno z najważniejszych wydarzeń w sektorze finansów publicznych w Polsce. Jest to platforma, która nie tylko promuje najlepsze praktyki i innowacje w zarządzaniu finansami publicznymi, ale także stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i wiedzy między specjalistami z różnych części kraju.

Sukces Moniki Błaut oraz innych laureatów podkreśla znaczenie profesjonalizmu i ciągłego rozwoju w sektorze publicznym, zwłaszcza w tak kluczowej dziedzinie, jaką są finanse. Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie jest nie tylko osobistym osiągnięciem poszczególnych laureatów, ale także świadczy o jakości i efektywności instytucji, które reprezentują. W kontekście rosnących wyzwań ekonomicznych i społecznych, profesjonalne zarządzanie finansami publicznymi jest kluczowe dla zapewnienia stabilności i rozwoju na wszystkich poziomach administracji publicznej.

Olsztyńska urzędniczka ponownie z ogromnym sukcesem w ogólnopolskim konkursie Urząd Marszałkowski Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane