23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Narkotyki w olsztyńskim mieszkaniu: 23-latek z zarzutem posiadania nielegalnych substancji

OlsztynNarkotyki w olsztyńskim mieszkaniu: 23-latek z zarzutem posiadania nielegalnych substancji

W środę, 15 listopada 2023 roku, funkcjonariusze Wydziału ds. Przestępczości Narkotykowej oraz wywiadowcy z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przeprowadzili skuteczną operację w walce z przestępczością narkotykową, w wyniku której zabezpieczyli niemal 70 gramów nielegalnych substancji. 

reklama

W ramach działań ustalili lokalizację, w której mogły znajdować się narkotyki. Pod wskazanym adresem zastali 23-letniego mężczyznę. W trakcie przeszukiwania odkryli i zabezpieczyli woreczki zawierające susz roślinny o zielonym kolorze oraz substancję zbryloną o kolorze brunatnym.

Narkotyki w olsztyńskim mieszkaniu: 23-latek z zarzutem posiadania nielegalnych substancji Na sygnale Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Materiały te zostały przekazane do badań laboratoryjnych, które potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz haszysz. W toku prowadzonego postępowania 23-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Operacja ta wpisuje się w szereg działań podjętych przez olsztyńską policję mających na celu zwalczanie nielegalnego obrotu środkami odurzającymi i psychotropowymi oraz ograniczenie ich szkodliwego wpływu na lokalną społeczność.

Narkotyki w olsztyńskim mieszkaniu: 23-latek z zarzutem posiadania nielegalnych substancji Na sygnale Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane