12 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Znamy kolejny zespół Kortowiady 2024 – Lordofon wystąpi na Plaży Kortowskiej!

OlsztynZnamy kolejny zespół Kortowiady 2024 – Lordofon wystąpi na Plaży Kortowskiej!

Od poprzednich informacji na temat 63. edycji Olsztyńskich Juwenaliów minęły już 2 tygodnie, więc pora na odsłonięcie kolejnej karty przyszłości, czyli ujawnienie następnego zespołu. Organizatorzy poinformowali właśnie, że na kortowiadowej Scenie Głównej wystąpi Lordofon!

reklama


Lordofon wystąpi na Kortowiadzie po raz pierwszy!


Lordofon to warszawska formacja założona kilka lat temu przez Macieja Poredę i Michała Jurka. Tworzona przez nich muzyka to oryginalna mieszanka rapu, muzyki miejskiej oraz gitarowej alternatywy. Inspiracją jest dla nich zarówno Nirvana, jak i Kendrick Lamar czy współczesne trapowe brzmienia. Po dwóch latach od wydania świetnie przyjętego przez krytyków i środowisko hip-hopowe albumu „Koło” duet zaprezentował nowy krążek – „Passé”. Znalazło się na nim 12 utworów, które sprawnie łączą w sobie cechy gatunkowe indie rocka, punku oraz rapu. Ich jesienna, wyprzedana trasa dobiegła końca, a w maju przyjdzie czas na pierwszy kortowiadowy występ!


Na Olsztyńskich Juwenaliach pobawimy się w maju 


Kortowiada 2024 rozpocznie się w środę 22 maja i potrwa do soboty, czyli 25 maja. Uczestnicy tego wyjątkowego festiwalu studenckiego będą mogli wziąć udział w wielu przygotowanych przez organizatorów wydarzeniach i aktywnościach oraz posłuchać świetnej muzyki na żywo. Na Scenie Głównej juwenaliów, od czwartku do soboty, wystąpi wielu wyjątkowych i różnorodnych artystów. Do tej pory ujawniono 4 artystów i zespołów – Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers oraz Lordofon. Kolejne ogłoszenie 5 grudnia!

reklama


Karnety upoważniające do wstępu na Plażę Kortowską dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady – www.bilety.kortowiada.pl. Do 4 grudnia można nabyć karnet z pierwszej puli.


Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Omg
22 listopada 2023 08:46

Oni serio chcą żeby ktoś za to płacił?!

Polecane