27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Zderzenie na DK51. Trasa Lidzbark Warmiński – Bartoszyce zablokowana

Lidzbark WarmińskiZderzenie na DK51. Trasa Lidzbark Warmiński - Bartoszyce zablokowana

Na drodze krajowej nr 51 na odcinku pomiędzy Lidzbarkiem Warmińskim a Bartoszycami doszło do poważnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia droga jest całkowicie zablokowana, co powoduje znaczne utrudnienia w ruchu. Przewiduje się, że utrudnienia mogą potrwać od dwóch do trzech godzin.

reklama

Objazdy i działania policji

Na miejscu zdarzenia pracują już służby ratownicze oraz policja, która zorganizowała objazdy dla kierowców. Zalecane są alternatywne trasy, aby ominąć miejsce wypadku. Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności oraz cierpliwość w związku z zaistniałą sytuacją.

Przyczyny zdarzenia

Aktualnie trwają działania mające na celu ustalenie przyczyn zderzenia. Na miejsce zdarzenia wezwano także ekipę dochodzeniowo-śledczą. Ruch na trasie zostanie przywrócony po usunięciu skutków wypadku oraz zakończeniu niezbędnych czynności przez służby.

reklama

Kierowcy planujący podróż tą trasą powinni śledzić bieżące komunikaty i dostosować swoje plany podróży do zaistniałej sytuacji. Więcej informacji na temat tego zdarzenia oraz aktualnych warunków na drogach można znaleźć na stronie internetowej lokalnych służb drogowych oraz w mediach.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jajo
21 listopada 2023 17:05

Szanowni “dziennikarze” – chociaż byście napisali o której godzinie to zdarzenie miało miejsce.

Polecane