fbpx
-12 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama
reklama

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego z prestiżową nagrodą festiwalu EnergaCAMERIMAGE

WiadomościSamorząd województwa warmińsko-mazurskiego z prestiżową nagrodą festiwalu EnergaCAMERIMAGE

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego może poszczycić się zdobyciem 1. miejsca w prestiżowym konkursie filmowym. Dzięki produkcji spotu po trzyletniej przerwie statuetka Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE znów znalazła swoje miejsce na Warmii i Mazurach 

reklama

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas 14. edycji Konkursu Spotów Reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze”. W kategorii filmów krótkometrażowych do trzech minut zwyciężył spot „Fundusze Europejskie… łatwiej po nie sięgnąć” w reżyserii Parkos Media Ireneusza Prokopiuka. Obraz ten został wyróżniony przez jury za ukazanie korzyści płynących z wykorzystania środków europejskich.

reklama

Konkurs „Fundusze Europejskie w kadrze” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród instytucji zarządzających i wdrażających środki unijne w Polsce. Jego celem jest wymiana doświadczeń i promowanie najlepszych praktyk w administrowaniu funduszami z UE.

Weterani i żołnierze zaproszeni do Olsztyna: rusza „Żołnierski Listopad” z atrakcyjnymi zniżkami

Produkcja, która przyniosła Warmii i Mazurom sukces, wyróżnia się profesjonalnym wykonaniem oraz autentycznością. W rolach głównych wystąpili rzeczywiści beneficjenci Funduszy Europejskich, co podkreśla realny wpływ wsparcia unijnego na rozwój lokalnych społeczności.

reklama

To nie pierwsze zwycięstwo warmińsko-mazurskiej produkcji na festiwalu EnergaCAMERIMAGE. W listopadzie 2020 roku samorząd województwa został nagrodzony 1. miejscem w tym samym konkursie za trzyminutowy film „Matka, kijek i szmatka”. Jest to dowód na to, że samorząd skutecznie wykorzystuje medium filmowe do kreowania pozytywnego wizerunku i promocji działań na Warmii i Mazurach.

Zwycięski spot reklamowy jest dostępny na YouTube, dzięki temu informacje o korzyściach, jakie niosą ze sobą Fundusze Europejskie, mogą trafić do szerszej grupy odbiorców, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Otwarcie wystawy XIII Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego w BWA w Olsztynie

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Rywalizacja w duchu rycerskim – walki i turniej w Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku

Centrum kultury przy Wysokiej Bramie?