26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Wypadek na dworcu zachodnim w Olsztynie. 26-latek potrącony przez pociąg

OlsztynWypadek na dworcu zachodnim w Olsztynie. 26-latek potrącony przez pociąg

W sobotę (18.11.2023) na terenie dworca zachodniego w Olsztynie doszło do groźnego zdarzenia z udziałem pociągu i młodego mężczyzny. Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, 26-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg. W wyniku zdarzenia, mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

reklama

Pierwsze ustalenia wskazują, że mężczyzna był nietrzeźwy w momencie wypadku. Policja kontynuuje dochodzenie, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Na razie nie są znane szczegóły dotyczące tego, jak doszło do zderzenia.

Na szczęście, ruch pociągów na dworcu zachodnim nie został poważnie zakłócony. Władze kolejowe szybko zareagowały na sytuację, co pozwoliło na utrzymanie normalnego rozkładu jazdy pomimo wypadku.

reklama

Rzecznik KMP w Olsztynie apeluje do świadków zdarzenia o zgłaszanie się i udzielanie informacji, które mogą pomóc w pełnym wyjaśnieniu okoliczności wypadku. Policja zapewnia, że każda informacja będzie cenna w dalszym toku dochodzenia.

fot. Michał Jasionowicz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Do erer
22 listopada 2023 12:30

Powiedział de.il

Erer
19 listopada 2023 09:21

Pijaków mi nie szkoda

Polecane