2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Inspektorzy wyeliminowali z ruchu niesprawny pojazd polskiego przewoźnika

IławaInspektorzy wyeliminowali z ruchu niesprawny pojazd polskiego przewoźnika

Na drodze wojewódzkiej numer 536 koło Iławy inspektorzy transportu z oddziału terenowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu polskiego przewoźnika. W trakcie kontrolnej oceny stanu technicznego zestawu pojazdów inspektorzy wypatrzyli wyciek płynów eksploatacyjnych z pojazdu silnikowego.

reklama

Nieprawidłowość ta zmusiła kontrolujących do podjęcia stanowczych kroków. Zatrzymano dowód rejestracyjny, aby uniemożliwić dalsze użytkowanie pojazdu ze względu na potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Inspektorzy przypominają o konieczności regularnej kontroli stanu technicznego pojazdów, zwłaszcza tych wykorzystywanych w komercyjnym transporcie osób i towarów. Inspekcje drogowe odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

reklama

źródło: WITD Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
777
19 listopada 2023 04:37

Olej kapał z tira i w mediach info że to pojazd polskiego przewoźnika. W Rzeszowie prawdopodobnie ukrainiec zaatakował nożem dziecko i jest info że dokonał tego mieszkaniec miasta… media niestety nie są rzetelne i wiarygodne

Polecane
Ogłoszenia