2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Ryszard Płoski wyróżniony Srebrną Odznaką za zasługi dla więziennictwa

OlsztynRyszard Płoski wyróżniony Srebrną Odznaką za zasługi dla więziennictwa

W piątek, 17 listopada, w Suwałkach odbyła się uroczysta odprawa służbowa związana z Okręgowymi Obchodami Narodowego Święta Niepodległości. W wydarzeniu, którego organizatorami byli dyrektor okręgowy służby więziennej w Olsztynie oraz dyrektor aresztu śledczego w Suwałkach, uczestniczył także warmińsko-mazurski wojewódzki inspektor transportu drogowego pan Ryszard Płoski.

reklama

Spotkanie stało się okazją do podsumowania wspólnie realizowanych działań oraz do wzajemnych podziękowań za owocną współpracę. Podczas odprawy, w uroczystej atmosferze, wręczono odznaczenia państwowe.

Zaszczytne wyróżnienie przypadło panu Ryszardowi Płoskiemu, który za swoje zasługi dla więziennictwa został odznaczony Srebrną Odznaką. Odznaczenie to zostało przyznane zarządzeniem nr 13/O/2023 Ministra Sprawiedliwości i stanowi ważną formę uznania dla jego pracy.

reklama

Ceremonia wręczenia odznak państwowych to ważny element obchodów święta narodowego, który uwypukla doniosłość tego dnia i podkreśla znaczenie zaangażowania służb oraz indywidualnych postaw w budowanie bezpiecznego i solidarnego państwa.

źródło: WITD Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia