23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Kolizja na ulicy Sielskiej. Renault wjeżdża w Jeepa na przejściu dla pieszych

OlsztynKolizja na ulicy Sielskiej. Renault wjeżdża w Jeepa na przejściu dla pieszych

W wyniku kolizji na ulicy Sielskiej w Olsztynie doszło do utrudnień w ruchu drogowym. Zdarzenie miało miejsce w godzinach wieczornych i brały w nim udział dwa pojazdy: Renault oraz Jeep. Z wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika, że przyczyną kolizji było nieprzestrzeganie przepisów drogowych przez kierującego pojazdem marki Renault.

reklama

Z raportu wynika, że kierowca Renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, co doprowadziło do zderzenia z Jeepem, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Na miejscu zdarzenia pracowały służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, które zabezpieczyły teren i kierowały ruchem.

Na zdjęciu widać srebrne Renault z poważnymi uszkodzeniami przedniej części pojazdu, które świadczą o sile zderzenia. Obok niego stoi radiowóz, a na drodze widoczne są ślady po zdarzeniu. Policjant w kamizelce odblaskowej prowadził czynności związane z ustaleniem okoliczności wypadku.

reklama

W wyniku kolizji nikt nie odniósł poważnych obrażeń, jednak zdarzenie to jest przestrogą dla wszystkich uczestników ruchu drogowego o konieczności zachowania ostrożności oraz dostosowania prędkości do warunków na drodze, szczególnie w miejscach, gdzie mogą znajdować się piesi. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i przypomina o konsekwencjach związanych z nieprzestrzeganiem przepisów ruchu drogowego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane