2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Skuteczny lider – bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur

OlsztynSkuteczny lider – bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur

W Olsztynie 14 listopada 2023 roku odbędzie się spotkanie z cyklu „BIZNES WIR. Wiedza.Inspiracje.Relacje” skierowane do przedsiębiorców z Warmii i Mazur. Wydarzenie to jest częścią cyklu bezpłatnych spotkań, które mają na celu wymianę doświadczeń i wiedzy pomiędzy biznesmenami. Organizowane przez MADE IN Warmia & Mazury wydarzenie wspierane jest przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

reklama

Celem wtorkowego spotkania będzie omówienie zarządzania firmą oraz sposobów motywowania siebie i pracowników. Organizator wydarzenia promuje potrzebę dzielenia się wiedzą i tworzenia wartościowych relacji między przedsiębiorcami.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00 w Restauracji Przystań Hotel & Spa przy ulicy Żeglarskiej 3 w Olsztynie. Uczestnicy będą mieli okazję do porannej rozmowy przy kawie, herbacie i przekąskach. Następnie zaprezentowana zostanie gra Monopoly Olsztyn.

reklama

Interesująco zapowiada się rozmowa z Rafałem Malinowskim – psychologiem sportu, trenerem mentalnym i autorem serii książek „Mentalny Kop”. Jego doświadczenia w pracy z wiodącymi klubami piłkarskimi – Lech Poznań i Wisła Kraków – posłużą jako punkt wyjścia do dyskusji o przywództwie i motywacji w odniesieniu do lokalnych przedsiębiorców.

Nie zabraknie panelu dyskusyjnego, którego uczestnikami będą znane osoby ze świata sportu i biznesu, między innymi Zbigniew Staniszewski, Danuta Kunicka oraz Piotr Dorosz. Debata będzie koncentrować się wokół tematu przywództwa i jego roli w zarządzaniu zespołem oraz przedsiębiorstwem.

reklama

Podczas spotkania zaplanowano również tzw. szybkie randki biznesowe, które stanowią okazję do nawiązania nowych kontaktów i biznesowych relacji. Na zakończenie przewidziano networking, czyli luźne rozmowy przy kawie.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz link do rejestracji można znaleźć na stronie: https://madeinwm.pl/konferencja-biznes-wir-jakiego-lidera-potrzebuje-zespol-w-szatni-a-jakiego-na-stadionie/

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia