Wczoraj (14.12) w sieci pojawił się filmik nagrany na ul. Wojska Polskiego w Olsztynie. Widać na nim jak dochodzi do niegroźnej kolizji drogowej. Poszkodowany zatrzymuje się na poboczu, lecz sprawca nagle ucieka.

Osoba, która jest autorem nagrania udaje się w pościg za piratem. Mimo, iż filmik został nagrany 2 września do dziś policji nie udało się ustalić miejsca pobytu sprawcy. Dlatego pod filmikiem można przeczytać apel kierowcy:

Zdarzenie miało miejsce w Olsztynie 2 Września. Kierowca BMW e39 uciekł z miejsca zdarzenia. Z tego co dowiedziałem się z komendy w Olsztynie kierowca jest z Kętrzyna nazywa się Karol K. i jest ścigany przez policję i pewnie dlatego uciekał. Podobno przebywa teraz gdzieś na terenie Olsztyna. Dla osoby która wskaże miejsce pobytu sprawcy przewiduję nagrodę pieniężną.

 

Przeczytaj także:

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze