27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Sportowa sobota w Olsztynie

OlsztynSportowa sobota w Olsztynie

Pierwszy dzień weekendu (3.10) w naszym mieście będzie z pewnością bardzo aktywny – olsztynianie będą mieli dużo okazji do poruszania się dzięki kilku sportowym imprezom. 

reklama

Przede wszystkim nad Jeziorem Długim odbędą się kolejne zmagania z cyklu Grand Prix City Trail. To ogólnopolskie zawody przełajowe na dystansie 5 km. Olsztyn jest jednym z 10 miast, w których się odbywają.

Jak informuje Urząd Miasta Olsztyna, to nie pierwsza edycja tego wydarzenia, jaka jest rozgrywana w naszym mieście. Następne wyścigi w stolicy Warmii i Mazur zaplanowano na 7 listopada, 5 grudnia, 16 stycznia, 13 lutego i 12 marca. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.citytrail.pl. Start sobotnich zmagań o 9.30.

reklama

Ważne wydarzenie będzie miało miejsce także nad największym olsztyńskim akwenem. Od 14 Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel będzie gościć “Akcję-rekreację” – to wydarzenie odbędzie się przy okazji Narodowego Dnia Sportu (czytaj więcej TUTAJ).

Również w sobotę warto skorzystać z miejskiego basenu. Tego dnia w Aquasferze 50-latkowie i starsi za bilet płacą połowę ceny. Poza tym między 9 a 16 będzie trwać akcja Aqua Senior. Nie zabraknie zawodów, konkursów, aqua zumby i kosultacji ze specjalistami.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane