23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Heroiczna postawa policjantów z Jonkowa: uratowali mężczyźnie życie, oferując wsparcie socjalne i medyczne

OlsztynHeroiczna postawa policjantów z Jonkowa: uratowali mężczyźnie życie, oferując wsparcie socjalne i...

Człowiek, którego życie zostało uratowane dzięki empatii i zaangażowaniu jonkowskich policjantów, postanowił wyrazić swoją wdzięczność słowami podziękowania. „Chciałbym, abyście wiedzieli, że policjanci z Jonkowa są kochani. Jestem ich dłużnikiem. Jeszcze raz dziękuję za uratowanie mi życia” – napisał mężczyzna, który niedawno znalazł się w trudnej sytuacji życiowej.

reklama

Policjanci zapewnili mu nie tylko opiekę medyczną, ale również wsparcie socjalne. Czuwali nad nim i wielokrotnie służyli dobrym słowem i radą. Mundurowi, kierując się empatią i zwykłym ludzkim odruchem, razem z innymi mieszkańcami wzięli w swoje ręce los drugiego człowieka. Pomogli mu uzyskać pomoc socjalną oraz niezbędne wsparcie, które poprawiło stan jego zdrowia i warunki życia. Mężczyzna za okazaną pomoc postanowił podziękować zespołowi policjantów.

Ta historia to ważne przypomnienie dla nas wszystkich, że brak reakcji jest najgorszą postawą. Policjanci z Jonkowa stanowią wzór do naśladowania – pamiętajmy, aby nikt z nas nie był obojętny na potrzeby drugiego człowieka. Nasza empatia, zainteresowanie i działania mogą uratować czyjeś życie. Czasami wystarczy nawet tylko jeden telefon na numer alarmowy 112.

reklama

Policjanci oraz mieszkańcy, którzy wzięli w swoje ręce los drugiego człowieka, pokazali, jak ważne jest angażowanie się w pomoc innym ludziom. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za siebie nawzajem i każdy z nas może stać się bohaterem w swoim małym świecie.

Heroiczna postawa policjantów z Jonkowa: uratowali mężczyźnie życie, oferując wsparcie socjalne i medyczne Na sygnale Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marcin
31 października 2023 21:16

To pisalem ja Jarząbek 🫡

skryba dziękczynny
31 października 2023 20:56

Podziękowania dla policjantów/lekarzy/strażników miejskich i innych osób. Płatność BLIK, tanio. Naprawdę ktoś to łyknął??? 🙂

Polecane