25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Urszula Pasławska: Stworzymy rząd, który uporządkuje Polskę

OlsztynUrszula Pasławska: Stworzymy rząd, który uporządkuje Polskę

“Polska to piękny i duży kraj, wszyscy się w nim pomieścimy. Nieważne kto na kogo głosował, ile ma lat czy jakie poglądy. Tutaj jest nasz wspólny dom i miejsce dla każdego Polaka. Dość kłótni, ruszamy do przodu” – mówi Urszula Pasławska, posłanka PSL – Trzeciej Drogi. 

reklama

W wyborach parlamentarnych Urszula Pasławska zdobyła 26 992 głosy i trzeci wynik w okręgu. Cała lista Trzeciej Drogi zanotowała 16,11 proc. poparcia. “Dziękuję z całego serca za głos na mnie i każdego kandydata Trzeciej Drogi. Zdobyty mandat zaufania przełożymy na pracę dla ludzi, dla regionu. Zawsze i w każdej sprawie możecie na nas liczyć| – zapewnia posłanka. 

Jakie cele wyznacza sobie na kolejną kadencję? “Wiele jest do zrobienia, ale jeszcze więcej pomysłów i determinacji. W skrócie: odzyskamy środki z UE, odbudujemy siłę polskiej gospodarki dzięki niskim i stabilnym podatkom, postawimy na dobrą jakość usług publicznych, służby zdrowia, edukacji także dzięki inwestycjom” – mówi Urszula Pasławska. “Stworzymy rząd, który uporządkuje Polskę i przywróci Polakom braterstwo. Od pierwszego dnia będziemy odbudowywać wspólnotę narodową. Polska to piękny duży kraj, jest tu miejsce dla każdego Polaka. Zło trzeba rozliczyć, ale ludzi łączyć”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ze Skitna
17 października 2023 18:34

Wątpię.

Paul Mark
17 października 2023 20:34

Już było PO i PSL bagno nędza bezrobocie biedne dzieci i emeryci 3mifracja szparagowa i praca do śmierci ,bo emerytury wielu nie doczekało. Złupią Naród jak poprzednio.

Polecane