fbpx
5 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Mikołajki ze św. Mikołajem? Tylko w Galerii Warmińskiej!

reklama

Ubrany w czerwony kubraczek i czapkę z białym pomponem jegomość, który jest znany z tego, że wzdycha „hohohoho!” i kochają go wszystkie dzieci na świecie od 3 grudnia będzie gościł w Galerii Warmińskiej. Tak, tak – św. Mikołaj ze swoją świtą u nas będzie szybciej, niż gdziekolwiek indziej!

„Mikołajki to najfajniejszy czas w roku, dlatego my zaczynamy spotkania ze św. Mikołajem już 3 grudnia, a zakończymy je 6 grudnia, bo jak wiadomo tego dnia Mikołaj ma bardzo wiele pracy i musi wyruszyć do dzieci na całym świecie, by obdarować je prezentami” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Jak na św. Mikołaja przystało nie przybędzie on do Galerii Warmińskiej sam ale z gronem swoich pomocników, którzy będą pomagali dzieciom piec świąteczne pierniczki, a potem je ozdabiać, wykonywać świąteczne kartki, filcowe skarpety na prezenty czy … choinki z piórek! A w dniu 6 grudnia Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozstrzygnie konkurs „Najpiękniejszy Anioł”. Spragnionych i zziębniętych będzie czekała gorąca czekolada i czekoladowa fontanna, a na spragnionych dobrej zabawy (czyli na wszystkie dzieci!) wioska św. Mikołaja z jego domkiem pokrytym soplami lodu (tak, swój domek Mikołaj może zabierać z Laponii, gdy z niej wyjeżdża!). „Święty Mikołaj obiecał, że będzie pozował z dziećmi do fotografii, a jeśli rodzice byli grzeczni to także i oni będą mogli mieć zdjęcie w towarzystwie Mikołaja” – zapewnia Michał Tur i dodaje, że worek świętego Mikołaja będzie pełen słodkich upominków, które będą trafiały do dzieci.

reklama

Mikołajowi pomocnicy ustawią w Galerii Warmińskiej także Lodową Krainę, w której będzie panowała wyjątkowa, świąteczna atmosfera. W krainie tej dzieci będą się mogły bawić myszkując m.in. po lodowej grocie i jaskini. W lodowym miasteczku będzie można spotkać także elfy, które będą pomagały dzieciom w pisaniu listów do św. Mikołaja. „Gwarantuję, że każde dziecko, które odwiedzi miasteczko św. Mikołaja i naszą Lodową Krainę wyjdzie z Galerii Warmińskiej z uśmiechem od ucha do ucha. A i dorośli, jeśli tylko chcą się poczuć jak dzieci, także powinni tam zawitać. Odrobina świątecznego szaleństwa nikomu nie zaszkodzi” – zaprasza Michał Tur.

Miłośników autek Super Car, którzy stworzą najlepszy wierszyk poznamy 4 grudnia o godz. 17:00. Dodajmy, że biorący udział w zabawie powinni być obecni w czasie rozstrzygania konkursu w Galerii Warmińskiej, w przeciwnym razie nagroda przepada. W konkursie pierwszą nagrodą jest oczywiście Autko dla dzieci licencjonowane BMW i8 Concept. Nie lada gratką jest, iż nagroda będzie wręczona przez Miss Polonia 2016 Izabellę Krzan. Druga nagroda to 15 karnetów na Przejazd Testowy na dzieci. Natomiast wszyscy uczestnicy zabawy dostaną dziecięce prawo jazdy.

Wszystkie mikołajkowe atrakcje dla dzieci będą bezpłatne. Zapraszamy w imieniu Galerii Warmińskiej i św. Mikołaja!

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: