27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Sala szkoleniowa w Poznaniu – jak wybrać tą najlepszą?

Materiał partneraSala szkoleniowa w Poznaniu - jak wybrać tą najlepszą?

Planujesz organizację konferencji w Poznaniu? Z pewnością już wiesz, jak wiele miejsc udostępnia swoje przestrzenie pod organizację takich spotkań. Jak więc wśród licznych ofert wybrać tę, dzięki której szkolenie, warsztaty, seminaria, bankiety czy integracje pracownicze będą udane? Podpowiemy, czym warto kierować się rezerwacji lokalu!

reklama

Wyposażenie 

Sala szkoleniowa w Poznaniu musi spełniać określone standardy. Aby spotkanie przebiegło sprawnie i komfortowo, przestrzeń powinna posiadać na wyposażeniu m.in. duży ekran, projektor, system nagłośnieniowy oraz flipcharty bądź tablice suchościeralne. Niezbędny jest oczywiście dostęp do szybkiego internetu. Sala powinna posiadać również klimatyzację, bez której wydarzenia, szczególnie te organizowane upalnym latem, byłyby frustrujące i męczące dla uczestników. 

Warto również pomyśleć o osobach z niepełnosprawnościami. Jeżeli deklarują one swój udział w wydarzeniu, koniecznie trzeba wybrać miejsce dostosowane do ich potrzeb. 

reklama

Pomieszczenia i układ

Warto rozejrzeć się za salą, której metraż zapewni komfort poruszania się i nie przytłoczy niewykorzystaną przestrzenią. Zbyt małe pomieszczenie może bowiem wywołać uczucie ścisku, zaś sala wykorzystana tylko w połowie wpłynie negatywnie biznesowy charakter spotkania — uczestnicy mogą bowiem pomyśleć, że wydarzenie nie było na tyle atrakcyjne, by wypełnić całą dostępną salę gośćmi.  

Dodatkowym atutem będzie możliwość dopasowania układu stołów i krzeseł do formy spotkania. Inaczej powinniśmy rozmieścić bowiem uczestników warsztatów, a inaczej wykładu czy spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. 

Atrakcje 

Niektóre obiekty w swojej ofercie konferencyjnej posiadają opcję urozmaicenia spotkania o liczne rozrywki. Pokazy z sommelierem, karaoke, gry angażujące, pokazy artystyczne czy wieczorna dyskoteka to świetny sposób na przełamanie lodów, zacieśnienie więzi i odetchnięcie po intensywnych rozmowach przy stole.  

reklama

Lokalizacja 

Sala konferencyjna w Poznaniu powinna być dobrze skomunikowana z centrum miasta. Dlaczego? Ponieważ uczestnicy wydarzenia, szczególnie ci przyjeżdżający z najdalszych zakątków Polski, z pewnością będą chcieli na własne oczy zobaczyć, chociażby osławione koziołki. Więzi zacieśni także wspólne wyjście do restauracji, baru czy klubu. Warto więc zadbać, by sala znajdowała się w niedalekiej odległości od tych miejsc. 

Przykłady 

Jednym z miejsc oferujących kompleksową organizację konferencji w Poznaniu jest Hotel Lechicka. Obiekt posiada bowiem kilka w pełni wyposażonych sal z panoramicznym widokiem na miasto oraz jest w pełni dostosowany do osób z niepełnosprawnościami. Szukając więc miejsca na nadchodzące wydarzenie, warto zapoznać się z ofertą konferencyjną obiektu. 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia