18 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

Zatrzymani przez policję w Olsztynie: poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości odpowiedzą za swoje przestępstwa

OlsztynZatrzymani przez policję w Olsztynie: poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości odpowiedzą za swoje...

W piątkowe popołudnie w Olsztynie policja zatrzymała aż trzech poszukiwanych przestępców. Pierwsze interwencje miały miejsce w jednym z olsztyńskich mieszkań i dotyczyły 42-letniego mężczyzny i 34-letniej kobiety, którzy byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. Zatrzymani byli zaskoczeni wizytą policji.

reklama

Mężczyźnie postawiono ultimatum: albo odbędzie karę pozbawienia wolności, albo opłaci grzywnę. Poszukiwany zdecydował się natychmiast uiścić grzywnę. Uniknął tym samym pobytu za kratami. Druga poszukiwana osoba, 34-letnia kobieta, nie miała takiego wyboru. Policja zatrzymała ją na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia kary 59 dni pozbawienia wolności za czyny popełnione w przeszłości.

Tego samego dnia pracownik ochrony jednego z olsztyńskich sklepów ujął sprawcę kradzieży. Policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który okazał się być osobą poszukiwaną przez sąd na podstawie nakazu doprowadzenia. Za kradzież mężczyzna został ukarany mandatem, a następnie został przewieziony do zakładu karnego, w którym odbędzie karę pozbawienia pozbawienia wolności na okres 6 miesięcy.

reklama

W sobotę zaś policjanci zatrzymali 38-latka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. Mężczyzna także stanął przed wyborem odbycia kary pozbawienia wolności przez 50 dni albo opłacania grzywny.

Nie bez powodu mówi się, że przeszłość zawsze nas dogoni, a policja dba o to, aby nikt nie uciekł od konsekwencji swoich czynów.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
19 października 2023 06:19

Policyjne

Polecane