25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Olsztyńska policja poszukuje zaginionej Edyty Paniewskiej. Wyszła na spacer z jamnikiem

OlsztynOlsztyńska policja poszukuje zaginionej Edyty Paniewskiej. Wyszła na spacer z jamnikiem

Funkcjonariusze z olsztyńskiej Komendy Miejskiej Policji intensyfikują poszukiwli 65-latki, z którą rodzina utraciła kontakt. Kobieta ostatnio była widziana w niedzielę, 8 października 2023 roku, około godziny 11:30 w miejscowości Wymój, gmina Stawiguda. Według relacji, wyszła na spacer z psem, rasą jamnik, i od tego czasu nie skontaktowała się z bliskimi.

reklama

Jest szczupła, ma 160 cm wzrostu i ciemne włosy do ramion. W dniu zniknięcia miała na sobie czerwoną bluzę polarową, czarne spodnie oraz czarne obuwie. Rodzina informuje, że 65-latka ma trudności z koncentracją i pamięcią.

Jeśli ktoś posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu, proszony jest o natychmiastowy kontakt z najbliższą jednostką policji, dzwonienie na numer alarmowy 112 lub kontakt telefoniczny z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod numerem 47 73 134 24.

reklama

AKTUALIZACJA

Z ostatniej chwili! Odnaleźliśmy zaginioną 65-latkę na terenie kompleksu leśnego w gminie Stawiguda. Kobieta jest już bezpieczna. Dziękujemy za zaangażowanie w poszukiwania.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane