22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

W olsztyńskim parku znaleziono zwłoki młodej kobiety

OlsztynW olsztyńskim parku znaleziono zwłoki młodej kobiety

We wtorek rano (03.10.2023), oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że ciało młodej kobiety zostało znalezione w Parku Kusocińskiego. Na miejscu zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. W czynnościach bierze udział także prokurator.

reklama

Okoliczności zdarzenia

Na tę chwilę tożsamość ofiary została potwierdzona, jednakże nie ujawniono jej w związku z trwającym postępowaniem oraz z uwagi na dobro rodziny. Według wstępnych informacji udział osób trzecich w zdarzeniu został wykluczony. Śledztwo jest w toku i trwa wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn śmierci kobiety.

Reakcje społeczności

Wiadomość o tragicznym zdarzeniu wstrząsnęła lokalną społecznością. Mieszkańcy Olsztyna zastanawiają się, co mogło doprowadzić do tak dramatycznego wydarzenia w jednym z najpopularniejszych parków miasta, zwykle uznawanym za miejsce spokojne i bezpieczne.

reklama

Policja apeluje do wszystkich osób, które były w okolicach Parku Kusocińskiego w nocy z 2 na 3 października i mogą mieć jakiekolwiek informacje mogące pomóc w wyjaśnieniu tego zdarzenia, o kontakt.

W olsztyńskim parku znaleziono zwłoki młodej kobiety Kronika policyjna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Jeśli jesteś w kryzysie psychicznym i potrzebujesz fachowej porady, wsparcia lub innej formy pomocy, zacznij od skorzystania z jednej z poniższych infolinii pomocowych.
800 119 119.pl Telefon i czat Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
800 70 22 22 Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu, 800 12 12 12 Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej – infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu, 116 111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu, 116 123 Linia wsparcia dla osób dorosłych (Kryzysowy Telefon Zaufania) Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu, 112 W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marek
3 października 2023 09:53

“Wiadomość o tragicznym zdarzeniu wstrząsnęła lokalną społecznością.” – były prowadzone jakieś badania, statystyki czy kolejne brednie tko ?

Wcząśnięty
3 października 2023 11:18

Np. mnie to bardzo wcząsło.

Polecane