1 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Tajemnicze zniknięcie. 72-letni Tadeusz miał podróżować pociągiem do Olsztyna, ale zaginął

OlsztynTajemnicze zniknięcie. 72-letni Tadeusz miał podróżować pociągiem do Olsztyna, ale zaginął

Policja prowadzi poszukiwania 72-letniego Tadeusza Łagana, mieszkańca Olsztyna. Mężczyzna ostatni raz był widziany w niedzielę 24 września 2023 roku w Warszawie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miał on w poniedziałek rano (25.09.2023) podróżować pociągiem z Warszawy do Olsztyna, jednak do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną.

reklama

Opis zaginionego

Tadeusz Łagan jest szczupłej budowy ciała, ma 178 cm wzrostu, krótkie, ciemnoblond włosy. W chwili zaginięcia mężczyzna miał na sobie granatową bluzę, grafitową kurtkę, ciemne jeansy i grafitową czapkę z daszkiem.

Zaniepokojenie rodziny

Rodzina zgłasza, że Tadeusz ma problemy z pamięcią i koncentracją, co dodatkowo zwiększa ich obawy. Policjanci nie wykluczają możliwości, że mógł on wysiąść na jednym z przystanków na trasie pomiędzy Warszawą a Olsztynem. Istnieje także możliwość, że mężczyzna może przebywać na terenie Olsztyna.

reklama

Apel Policji

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Tadeusza Łagana, proszone są o natychmiastowy kontakt z najbliższą jednostką policji. Informacje można przekazywać pod numerem telefonu 47 731 43 24 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia