-3 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Konflikt między nastolatkami przy olsztyńskiej galerii handlowej. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

OlsztynKonflikt między nastolatkami przy olsztyńskiej galerii handlowej. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w poniedziałek wieczorem w pobliżu jednej z olsztyńskich galerii handlowych. W wyniku awantury 15- i 17-latek  trafili do szpitala, a 18-letni mężczyzna został zatrzymany.

reklama

W poniedziałkowy wieczór, tuż po godzinie 19:00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o szarpaninie między młodymi osobami. Ze wstępnych informacji wynikało, że dwie osoby mogły zostać zranione nożem. Na miejscu zdarzenia pomocy poszkodowanym udzielili policjanci oraz żołnierz po służbie. Ranni zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci, którzy podjęli interwencję, zatrzymali 18-latka do postępowania wyjaśniającego. Według raportu policji młody mężczyzna miał być pobudzony i agresywny podczas zatrzymania, stawiał czynny opór oraz znieważył i zaatakował interweniujących funkcjonariuszy. W związku z tym podejrzanemu pobrano krew w celu sprawdzenia obecności środków odurzających w organizmie.

reklama

Badanie okoliczności tego zdarzenia nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe. Policja wyjaśnia przyczyny tego zdarzenia. Wszystkie szczegóły incydentu poddawane są dokładnej analizie w celu ewentualnego pociągnięcia winnych do odpowiedzialności.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia