-3 C
Olsztyn
niedziela, 10 grudnia, 2023
reklama
reklama

Rozwijaj karierę w policji: szeroki zakres doskonalenia umiejętności

OlsztynRozwijaj karierę w policji: szeroki zakres doskonalenia umiejętności

Zdobywanie nowych kompetencji, ciągłe kształcenie w obrębie różnych specjalistycznych dziedzin – takie możliwości oferuje służba w policji, która stale prowadzi otwarty nabór.

reklama

Podstawowym etapem szkolenia jest zdobywanie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy, taktyk i technik podejmowania interwencji, posługiwania się bronią czy egzekwowania prawa.

Kolejne lata służby policjanta to możliwość wzbogacania swojej wiedzy i zdobywania nowych uprawnień. Szeroki katalog kursów i szkoleń umożliwia stopniową naukę języków obcych czy nabywanie uprawnień do kierowania różnego rodzaju pojazdami.

reklama

Istotnym elementem kariery jest też możliwość zdobycia wykształcenia wyższego czy odbycia studiów podyplomowych na kierunkach związanych m.in. z bezpieczeństwem publicznym czy zarządzaniem kryzysowym. Policja oferuje również szeroki wybór kursów specjalistycznych zarówno dla m.in. policjantów kryminalnych, jak i dla pracowników laboratorium kryminalistycznego czy specjalistów z zakresu teleinformatyki oraz cyberbezpieczeństwa.

Służba w policji to także doskonała możliwość rozwoju kariery dla sportowców. Wielu policjantów potwierdziło swoje miejsce w polskim sporcie, odnosząc sukcesy zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej arenie sportowej.

reklama

Policja informuje, że proces rekrutacji trwa nieprzerwanie. Kolejne przyjęcia do służby w garnizonie warmińsko-mazurskim zaplanowane są na 27 października oraz 28 grudnia 2023 roku.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia