fbpx
-6 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama
reklama

Kobieta z zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymana po wypadku w Muntowie

MrągowoKobieta z zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymana po wypadku w Muntowie

Mrągowscy funkcjonariusze ruchu drogowego w poniedziałek, 18.09.2023 r., zostali wezwani do zdarzenia w miejscowości Muntowo. Kobieta za kierownicą suzuki, wchodząc w łuk drogi, straciła panowanie nad pojazdem. Następnie zjechała na prawą stronę jezdni, uszkadzając bariery ochronne i wjechała do rowu.

reklama

Funkcjonariusze nie zastali na miejscu osoby, która kierowała pojazdem. Ze wstępnych informacji ustalili, że kierująca suzuki kobieta oddaliła się z miejsca wypadku, zostawiając swój zniszczony pojazd. Jeszcze w trakcie prowadzonych czynności kobieta w towarzystwie męża wróciła na miejsce. Policjanci od razu wyczuli od kobiety zapach alkoholu.

54-latka tłumaczyła policjantom, że pod wpływem stresu związanego z wypadkiem wróciła do domu i napiła się alkoholu dla uspokojenia. Policjanci, postępując zgodnie z obowiązującymi procedurami, sprawdzili jej stan trzeźwości. Wynik był jednoznaczny: badanie wykazało obecność ponad dwóch promili alkoholu w organizmie kobiety.

reklama
Seria włamań w Olsztynie: zatrzymany 42-latek

Policja na podstawie badań wyjaśni, czy kobieta kierowała pojazdem pod wpływem alkoholu. Już wstępne ustalenia wykazały, że kobieta nie powinna nawet zasiąść za kierownicą. Okazało się, że 54-latka była miała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Obecnie trwają intensywne prace nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Mrągowo

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

18-latek z Olsztyna aresztowany za zaatakowanie nożem dwóch nastolatków

Rail Action Week (RAW): wspólna akcja policji i straży ochrony kolei na terenie Iławy