5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

65-letnia kobieta ukradła artykuły przemysłowe o wartości 1500 zł – ujęła ją ochrona sklepu

Ostróda65-letnia kobieta ukradła artykuły przemysłowe o wartości 1500 zł - ujęła ją...

65-letnia mieszkanka Ostródy trafiła za kraty po tym, jak została przyłapana przez ochronę jednego z lokalnych dyskontów spożywczo-przemysłowych na kradzieży artykułów na kwotę prawie 1500 złotych. Sobotnia wyprawa zakupowa zakończyła się dla niej interwencją policji. Jednak okazało się, że to nie była pierwsza taka wizyta amatorki zakupów bez uiszczania zapłaty.

reklama

Tego dnia dyżurny ostródzkiej jednostki otrzymał zgłoszenie o ujęciu 65-latki, która pod pozorem zwykłych zakupów dokonała kradzieży. Po przekroczeniu linii kas, kobieta została zatrzymana przez ochronę, a następnie przekazana w ręce policji. Skradzione przedmioty powróciły na półki sklepu.

Nie był to jednak koniec niespodzianek. W toku wykonywanych czynności śledczy przeszukali mieszkanie kobiety. Okazało się, że to miejsce przechowywania licznych artykułów, które pochodziły z poprzednich kradzieży.

reklama

65-latka przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Teraz jest postawiona w stan oskarżenia i grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Przypadek ostródzianki pokazuje, że choć z pozoru zwykłe, takie czyny mogą mieć poważne konsekwencje prawne.

źródło: KPP Ostróda

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia