27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Rodzinny piknik budowlanych z udziałem poseł Iwony Arent

OlsztynRodzinny piknik budowlanych z udziałem poseł Iwony Arent

Rodzinny Piknik Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa stał się doskonałą okazją do celebracji Dnia Budowlanych i spotkania z przedstawicielami sektora. Przewodniczący Rady Izby, Jarosław Kukliński, podkreślił, że wydarzenie, choć w formie pikniku, służyło również do dyskusji o ważnych kwestiach branżowych.

reklama

Na pikniku obecna była również poseł Iwona Arent, która zwróciła uwagę na potrzebę wsparcia legislacyjnego dla branży budowlanej. Jak podkreślała, prace w sejmie nad szerokim prawem budowlanym są niezbędne dla ożywienia tej dziedziny po stagnacji spowodowanej pandemią Covid-19.

Iwona Arent zaznaczyła, że rząd Prawa i Sprawiedliwości mocno stawia na rozwój sektora budownictwa: “Chcemy budować mieszkania dla ludzi, dla naszych obywateli. Chcemy także inwestować w budownictwo, chociażby instytucji, czy przedsiębiorstw, ściągać inwestorów. Do tego potrzebni są budowlańcy.”

reklama

Jej obecność na wydarzeniu była znacząca, podkreślając rolę, jaką parlamentarzyści odgrywają w kształtowaniu przyszłości branży budowlanej. W jej opinii udział inżynierów budownictwa w procesie legislacyjnym jest kluczowy, aby nowe przepisy rzeczywiście służyły rozwoju sektora.

Działania rządu i zaangażowanie poseł Iwony Arent w sprawy budownictwa cieszą się uznaniem wśród inżynierów budownictwa, którzy widzą w tym krok w kierunku usprawnienia i rozwinięcia branży. Oby taka współpraca między przedstawicielami różnych sektorów była kontynuowana, dla dobra gospodarki i społeczeństwa.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Grzeszek
18 września 2023 17:31

a co u jej syna ?

Anonimowo
19 września 2023 10:37

Poseł Arent razem z synem czy bez?

Polecane
Ogłoszenia