19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Wygraj z Lotto siłownię w Dobrym Mieście

OlsztynWygraj z Lotto siłownię w Dobrym Mieście

Już tylko dni weekendu zostały na oddanie przez graczy Totalizatora Sportowego głosu na siłownię plenerową przy Zespole Szkół w Dobrym Mieście zgłoszoną do konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” organizowanego przez Fundację LOTTO.

reklama

–  Przy Zespole Szkół w Dobrym Mieście jest pusty plac, który chcielibyśmy tak zagospodarować, by służył dzieciom i młodzieży – mówi Andrzej Abako, starosta olsztyński. – Dziewięć lat temu wybudowaliśmy tu nową halę sportową, w 2021 roku zmodernizowaliśmy bieżnię lekkoatletyczną. Teraz chcielibyśmy powiększyć ten „kompleks” sportowo-rekreacyjny o plenerową siłownię. 

Przygotowany przez Powiat Olsztyński projekt znalazł się wśród 89 wybranych przez jury konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” organizowanym przez Fundację LOTTO. Jest jednym z sześciu zgłoszonych z województwa warmińsko-mazurskiego. Ma więc spore szanse na realizację, ale wszystko zależy od „lottowiczów”, którzy do 18 września wezmą udział w internetowym głosowaniu przez stronę gramywygrywamy.pl.

reklama

źródło: Powiat Olsztyński

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane