11 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Dr n. med. Zbigniew Purpurowicz zaprasza na bezpłatne badania prostaty w Szczytnie

SzczytnoDr n. med. Zbigniew Purpurowicz zaprasza na bezpłatne badania prostaty w Szczytnie

Rusza cykl bezpłatnych badań prostaty pod okiem dr n. med. Zbigniewa Purpurowicza, cenionego ordynatora Oddziału Urologii Szpitala Miejskiego w Olsztynie. Pierwszy termin został wyznaczony już na najbliższą sobotę, 16 września 2023. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 10:00 do 14:00 w przychodni znajdującej się przy ulicy Kolberga 8 w Szczytnie.

reklama

Prostata to skarb, dbaj o nią!

Często nazywana męskim “skarbem”, prostata to organ, który ma ogromne znaczenie dla jakości życia i zdrowia mężczyzn. By zwiększyć świadomość na ten temat, dr Purpurowicz postanowił podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, oferując bezpłatne badania tego organu.

Twoja przyszłość zasługuje na troskę

Podobnie jak skarby ukryte głęboko w ziemi, zdrowa prostata nie jest oczywista, ale jej stan jest kluczowy dla naszego zdrowia. To zrozumienie skłania dr. Purpurowicza do podnoszenia świadomości zdrowotnej poprzez bezpłatne badania prostaty. Mężczyźni powinni wykorzystać tę okazję do zadbania o swój “skarb życia”.

reklama

Nie zwlekaj, zadbać o zdrowie możesz już dziś

Inicjatywa dr. Purpurowicza to wyjątkowe wydarzenie na mapie profilaktyki zdrowotnej. Każdy pan, który skorzysta z bezpłatnych badań prostaty, zainwestuje w swoją przyszłość. Badania przeprowadzane będą w sposób szybki i profesjonalny, z pełnym poszanowaniem komfortu pacjenta. Zadbaj o swój skarb życia już dziś, dołączając do inicjatywy dr. Purpurowicza w najbliższą sobotę w Szczytnie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Iwona A.
16 września 2023 12:54

Czy nasz kandydat będzie badał tylko facetów czy również kobiety..?

Anonimowo
16 września 2023 00:26

Na badanie per rectum chętnych nie zabraknie!

Polecane
Ogłoszenia