reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Karetka i samochód osobowy zderzyły się czołowo. Poszkodowana kobieta w zaawansowanej ciąży

IławaKaretka i samochód osobowy zderzyły się czołowo. Poszkodowana kobieta w zaawansowanej ciąży

Karetka zderzyła się czołowo z osobówką!

Około godziny 7:30 rano na prostym odcinku drogi, zaledwie 200 metrów przed skrzyżowaniem z drogą do Dziarn, doszło do poważnego wypadku. Czołowo zderzyły się karetka pogotowia i samochód osobowy. Informacje wskazują na to, że są poszkodowani. Na miejscu trwa interwencja służb, a droga została zablokowana.

reklama

Więcej zdjęć na stronie infoilawa.pl

Zbieramy informacje na miejscu

O zdarzeniu szczegółowo opowiedział nam mł. bryg. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Iławie. Jak się okazało, karetka jechała alarmowo od strony Lubawy. Rutkowski relacjonuje, że jeden z samochodów jadących na przeciwległym pasie zahamował. Drugie auto, jadące tuż za nim, zareagowało wyjeżdżając na pas karetki, co doprowadziło do zderzenia.

reklama

Stan poszkodowanych

Karetka wypadku nie wyszła bez uszczerbku – pojazd wylądował w rowie, z poważnie uszkodzonym przodem. Na szczęście, ratownikom medycznym nic się nie stało. Kierowca karetki został jednak zabrany na badania.

Samochodem osobowym podróżowały cztery osoby: kobieta w zaawansowanej ciąży, mężczyzna oraz dwoje dzieci. Wszyscy byli przytomni i z drobnymi otarciami, ale zostali przewiezieni do szpitala na dokładniejsze badania.

Droga wciąż zablokowana

Do chwili obecnej droga pozostaje zamknięta. Służby pracują nad jej odblokowaniem i ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia. Nie mamy jeszcze informacji, kiedy ruch zostanie przywrócony.

Władze i służby apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i omijanie tego fragmentu drogi, jeśli to możliwe. Nadal zbierane są informacje, które pomogą ustalić dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Więcej zdjęć na stronie infoilawa.pl

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przedszkole Radość i Art School – bezpieczny i kreatywny start dla dzieci w Olsztynie

Trwa nabór. Własne place zabaw, bogata oferta, zaangażowana kadra, dwie lokalizacje w Olsztynie.

Wielkie otwarcie Hirpol na Jarotach. Zgarnij 200 zł rabatu na kurs prawa jazdy

Już 27 marca na Jarotach odbędzie się wielkie otwarcie nowego punktu szkoły nauki jazdy Hirpol.

Sprzedaż mieszkania z kredytem hipotecznym – czy to możliwe?

Na czym polega sprzedaż mieszkania obciążonego hipoteką?

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Olsztynie. Możliwość prezentacji sprzętu i produktów

Olsztyn zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze. To miejsce, gdzie spotyka się cała branża.

Zegarek z EKG: jak działa pomiar i czy jest wiarygodny?

Czym różni się EKG z zegarka od klasycznego EKG w gabinecie?

Targi biznesowe w Gdańsku przyciągnęły tłumy. Branża HoReCa i handel w jednym miejscu

Gdańsk miejscem spotkania przedsiębiorców. Targi MAG Dystrybucja dużym sukcesem.

Rejestracja znaku towarowego w Polsce: jak chronić markę, nazwę i logo bez ryzyka utraty praw

Znak towarowy w Polsce: co chroni, jak wybrać klasy, Polska vs UE, najczęstsze błędy i jak zabezpieczyć markę przed kopiowaniem.

Wkładanie i wyjmowanie naczyń staje się prostsze z funkcją ComfortLift®

Czym jest technologia ComfortLift® w zmywarce i jak działa?

Jaką wybrać frytkownicę beztłuszczową do 500 zł?

Jakimi parametrami powinna cechować się twoja nowa frytkownica beztłuszczowa?
reklama
reklama