fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Czynności operacyjno-rozpoznawcze: Zatrzymanie podejrzanej o kradzież mimo braku zgłoszenia

IławaCzynności operacyjno-rozpoznawcze: Zatrzymanie podejrzanej o kradzież mimo braku zgłoszenia

Praca policji to nie tylko interweniowanie w sytuacjach awaryjnych, ale również prowadzenie różnych akcji prewencyjnych i śledczych. Jednym z ważniejszych działań funkcjonariuszy są tzw. czynności operacyjno-rozpoznawcze.

reklama

Złodziejka na celowniku bez oficjalnego zgłoszenia

Podczas wykonywania czynności rozpoznawczych policjanci namierzyli kobietę podejrzaną o kradzież. Sprawa okazała się nad wyraz ciekawa, bowiem zatrzymana kobieta została zidentyfikowana jako potencjalna złodziejka, mimo że pokrzywdzony nie zdążył zgłosić kradzieży.

Zatrzymana teraz będzie się tłumaczyć

42-letnia kobieta będzie teraz musiała wyjaśnić swoje zachowanie w sądzie. W najbliższym czasie o jej dalszym losie zdecyduje wyrok sądu. Policyjne zatrzymanie jest dowodem na to, jak skuteczne mogą być czynności operacyjno-rozpoznawcze, nawet jeśli pokrzywdzony nie złożył formalnego zgłoszenia.

reklama
Konsekwencje zaniedbań technicznych: uszkodzona naczepa ciężarówki zatrzymana przez policję w Olsztynie

źródło: KPP Iława

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Konsekwencje zaniedbań technicznych: uszkodzona naczepa ciężarówki zatrzymana przez policję w Olsztynie

Pijany jak bela za kółkiem. Kierowca z 2,5 promilami alkoholu wjechał w bramę garażową
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji