fbpx
15 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Letnie miesiące w powiecie mrągowskim: ponad 2200 interwencji policji, 11 wypadków drogowych i 16 nietrzeźwych kierowców

MrągowoLetnie miesiące w powiecie mrągowskim: ponad 2200 interwencji policji, 11 wypadków drogowych...

Policja w powiecie mrągowskim nie miała wakacyjnego odpoczynku. Przez dwa miesiące, od 1 lipca do 31 sierpnia, funkcjonariusze interweniowali w sumie ponad 2200 razy. Te dane świadczą o ogromnym zaangażowaniu i wielkiej pracy, którą musieli włożyć w zapewnienie porządku i bezpieczeństwa mieszkańcom regionu.

reklama

Tragiczne wypadki drogowe

Niestety, nie wszystkie interwencje skończyły się pomyślnie. W analizowanym okresie na drogach powiatu mrągowskiego doszło do 11 wypadków drogowych, w których zginęły 4 osoby. Jest to zawsze ogromna tragedia dla rodzin i prawdziwy cios dla całej społeczności.

Kontrole drogowe i kierowcy pod wpływem alkoholu

Policjanci przez dwa wakacyjne miesiące przeprowadzili również wiele kontroli drogowych. Sprawdzono ponad 2300 kierowców oraz stan pojazdów, którymi się poruszali. Niestety, wciąż istnieje spory odsetek kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów i zasad drogowych. Mimo licznych apeli o zachowanie trzeźwości policjanci ukarali 16 kierowców, którzy prowadzili pojazdy, będąc pod wpływem alkoholu.

reklama
Sezon wakacyjny - apel policji: Prędkość zabija, przestrzegaj ograniczeń!

Biorąc pod uwagę powyższe statystyki, wakacyjne miesiące były naprawdę intensywne dla policjantów służących w powiecie mrągowskim.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Kolizja na drodze D51. Samochód ląduje w rowie, na miejscu interweniują służby

Sezon wakacyjny - apel policji: Prędkość zabija, przestrzegaj ograniczeń!
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji