fbpx
24 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wielka wygrana w Eurojackpot pod Olsztynem

OlsztynWielka wygrana w Eurojackpot pod Olsztynem

Olsztynek wciąż budzi zdumienie jako mekka polskich szczęściarzy. W ostatnim losowaniu Eurojackpot padła tu wygrana drugiego stopnia warta prawie 2,2 mln zł, która jest najwyższą w historii miasta w tej kategorii. Szczęśliwy kupon został zakupiony w kolekturze LOTTO przy ul. Niepodległości.

reklama

O mały włos od ogromnej wygranej

Niebywałe jest to, że gdyby gracz trafił jeszcze jedną liczbę, zgarnąłby aż 150 milionów zł. Ale czy można narzekać, gdy los tak hojnie nas obdarza? Dwa miliony złote, to przecież kwota, która może zmienić życie.

Olsztynek – miasto szczęśliwych graczy

Nie jest to jednak pierwszy raz, gdy Olsztynek znajduje się w centrum zainteresowania graczy i miłośników loterii. Wspomnijmy o wydarzeniu sprzed dziesięciu lat, które do dziś budzi zdumienie i podziw. Dokładnie 21 czerwca 2013 roku, w kolekturze przy ul. Zamkowej padło aż 10 dużych wygranych w grze Multi Multi.

reklama
Adwokat z Olsztyna pomógł wywalczyć 700 zł podwyżki dla 460 osób!

W każdym przypadku gracz trafił 9 z 10 liczb i zagrał za maksymalną stawkę, co dało wynik sto tysięcy złotych na jeden kupon. Łącznie 10 kuponów dało milion złotych. Gdyby wtedy ktoś trafił jeszcze jedną liczbę, wygrana wyniosłaby 25 milionów zł, ustanawiając rekord w tej grze.

Nieodgadnione tajemnice

Nie wiadomo, czy wszystkie te kupony były dziełem jednej osoby, czy dziesięciu różnych graczy. Jedno jest pewne – w Olsztynku jest coś, co przyciąga szczęście. Czy to proroczy sen, intuicja, czy może jakaś tajemna siła, która działa na korzyść mieszkańców – tego nie wiemy. Jedno jest pewne, jak mówią: co się odwlecze, to nie uciecze. Może następnym razem będzie to już wielka wygrana?

reklama
Warmia i Mazury z rekordem. Pobiła go kobieta, która jest mistrzynią w zadłużaniu się

Co by nie było, z pewnością warto śledzić losowania i mieć nadzieję, że szczęście znów uśmiechnie się do Olsztynka lub któregokolwiek innego miasta w Polsce. Olsztynek udowodnił, że cudowne rzeczy zdarzają się tu więcej niż raz.

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Barczewo
7 września 2023 21:47

Nie musicie gratulować

User9
7 września 2023 14:53

Bajki dla naiwnych.

Polecane
Ogłoszenia

Rozmowy o biznesie na Szlaku Świętej Warmii

Włodarz Olsztyna ma pomysł na zarobek. W kasie miasta jest dziura?