27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Szkoła Bezpiecznej Jazdy. Policja prowadzi darmowe szkolenia dla kierowców

MrągowoSzkoła Bezpiecznej Jazdy. Policja prowadzi darmowe szkolenia dla kierowców

W jednej z gospodarstw rolnych w Miasteczko Ruchie w gminie Mrągowo, miejscowa policja dokonała zabezpieczenia sprzętu rolniczego o łącznej wartości 10 tysięcy złotych. Właściciel sprzętu okazał się być osobą, która posiadała go nielegalnie.

reklama

Po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego nielegalnej posiadania sprzętu rolniczego, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie natychmiast rozpoczęli działania. Zabezpieczony sprzęt, na którego legalność nie było żadnego dowodu, został odnaleziony w jednym z gospodarstw rolnych w Miasteczko Ruchie w gminie Mrągowo.

Przebieg działań policji

Szybka reakcja mrągowskich funkcjonariuszy pozwoliła na skuteczne zabezpieczenie sprzętu rolniczego. Na miejscu przeprowadzono szczegółowy przegląd wszystkich maszyn i narzędzi, których wartość szacowana jest na kwotę 10 tysięcy złotych. Właściciel sprzętu nie był w stanie udowodnić legalnego pochodzenia sprzętu.

reklama

Pomoc społeczności

Wielu mieszkańców Miasteczko Ruchie pochwaliło szybki i zdecydowany sposób działania policji. Jeden z nich podkreślił, że takie działania dowodzą, iż bezpieczeństwo w ich społeczności jest priorytetem dla lokalnych organów ścigania. Usunięcie sprzętu rolniczego z rynku, który mógł być nabyty w nielegalny sposób, to konkretny krok w kierunku zapobiegania przestępczości.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jojtek
30 sierpnia 2023 14:50

o czym kurw… jest ten artykuł? nie kumam czy o bez jezdzie czy o jakims znalezisku w stodole

Polecane