fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Giżycki awanturnik z marihuaną. Policja rozwiała nieporozumienia

GiżyckoGiżycki awanturnik z marihuaną. Policja rozwiała nieporozumienia

W trakcie interwencji policyjnej w Giżycku, funkcjonariusze ujawnili narkotyki u jednego z uczestników awantury. 41-letni mężczyzna został zatrzymany. Odpowie nie tylko za zakłócenie porządku publicznego, ale także za posiadanie środków odurzających.

reklama

41-letni mieszkaniec Giżycka spędzi najbliższy czas za kratami. Został zatrzymany przez patrol prewencji, który został wezwany do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie interwencji okazało się, że zatrzymany posiadał przy sobie narkotyki.

Interwencja policyjna w Giżycku

Zdarzenie miało miejsce w Giżycku, gdzie policjanci patrolu prewencji zostali wezwani do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie wyjaśniania nieporozumień, funkcjonariusze ujawnili u jednego z nich narkotyki.

reklama

Narkotyki ujawnione podczas interwencji

Jak ustalili mundurowi na miejscu, narkotyki to marihuana. W związku ze sprawą zatrzymany został 41-letni mieszkaniec Giżycka, który spędzi najbliższy czas za kratami. Oprócz odpowiedzialności za zakłócenie porządku publicznego, mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających.

Bezpłatna pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem: jak skorzystać?

źródło: KPP Giżycko

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Powiat kętrzyński: policja dba o bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły

Mieszkaniec Szczecina odpowie za serię włamań sprzed lat w Iławie
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji