27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Giżycki awanturnik z marihuaną. Policja rozwiała nieporozumienia

GiżyckoGiżycki awanturnik z marihuaną. Policja rozwiała nieporozumienia

W trakcie interwencji policyjnej w Giżycku, funkcjonariusze ujawnili narkotyki u jednego z uczestników awantury. 41-letni mężczyzna został zatrzymany. Odpowie nie tylko za zakłócenie porządku publicznego, ale także za posiadanie środków odurzających.

reklama

41-letni mieszkaniec Giżycka spędzi najbliższy czas za kratami. Został zatrzymany przez patrol prewencji, który został wezwany do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie interwencji okazało się, że zatrzymany posiadał przy sobie narkotyki.

Interwencja policyjna w Giżycku

Zdarzenie miało miejsce w Giżycku, gdzie policjanci patrolu prewencji zostali wezwani do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie wyjaśniania nieporozumień, funkcjonariusze ujawnili u jednego z nich narkotyki.

reklama

Narkotyki ujawnione podczas interwencji

Jak ustalili mundurowi na miejscu, narkotyki to marihuana. W związku ze sprawą zatrzymany został 41-letni mieszkaniec Giżycka, który spędzi najbliższy czas za kratami. Oprócz odpowiedzialności za zakłócenie porządku publicznego, mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających.

źródło: KPP Giżycko

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane