fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Sternik z 2,5 promilami alkoholu w organizmie terroryzował innych na Jeziorze Tałty. Okazało się, że jest poszukiwany przez sąd

MrągowoSternik z 2,5 promilami alkoholu w organizmie terroryzował innych na Jeziorze Tałty....

Policja wodna zatrzymała sterującego łodzią motorową, który mając ponad 2,5 promila alkoholu we krwi, stwarzał zagrożenie na szlaku żeglarskim Jeziora Tałty. Mężczyzna bez żadnej ostrożności wpływał na sąsiednie jednostki pływające, demonstrując swoje wynaturzenie i upojenie alkoholem poprzez wulgarne gesty. Okazało się również, że był poszukiwany przez sąd.

reklama

Policyjna interwencja na Jeziorze Tałty

Kiedy sterujący łodzią motorową mężczyzna zdecydował się opuścić ląd, mało kto przypuszczał, że przestaną obowiązywać go prawa i normy społeczne. Ruchome drogi wodne często są miejscem niecodziennych interwencji policyjnych. Tym razem jednak, zdarzenie które miało miejsce na Jeziorze Tałty wyróżnia się na tle innych.

Zachowanie nietrzeźwego sternika

Sternik łodzi motorowej nie wykazywał żadnej ostrożności, wpływając swoją jednostką pływającą na inne znajdujące się na tym samym szlaku. Choć jego działania były niebezpieczne i nieodpowiedzialne, mężczyzna zdawał się nie zwracać na to uwagi, wykonując wulgarne gesty w kierunku innych żeglarzy.

reklama
Konsekwencje zaniedbań technicznych: uszkodzona naczepa ciężarówki zatrzymana przez policję w Olsztynie

Mężczyzna był poszukiwany przez sąd

Chociaż sytuacja sama w sobie była niebezpieczna i alarmująca, to największe zdziwienie wśród funkcjonariuszy wzbudziło odkrycie, że zatrzymany sternik był osobą poszukiwaną przez sąd. Ten zaskakujący fakt dodał dodatkowej powagi całemu zdarzeniu, ujawniając, jak niewiele brakowało, aby nietrzeźwy sternik uniknął sprawiedliwości.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ala
29 sierpnia 2023 22:08

Do pierdla dziada.

Polecane
Ogłoszenia

Operacja „GIMBUS”, czyli jak olsztyńska policja dba o bezpieczeństwo dzieci podróżujących do szkoły

Operacja „GIMBUS”, czyli jak olsztyńska policja dba o bezpieczeństwo dzieci podróżujących do szkoły