fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

“Moja Komenda” – nowa aplikacja mobilna MSWiA i Policji to przewodnik po jednostkach w całej Polsce

Ostróda"Moja Komenda" - nowa aplikacja mobilna MSWiA i Policji to przewodnik po...

“Moja Komenda” – nowa aplikacja mobilna stworzona przez policję i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. To bezpłatny przewodnik, który ułatwia jak nigdy dotąd kontakt z jednostkami policji na terenie całego kraju. Jest to część programu “Dzielnicowy bliżej nas”, który ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy mieszkańcami a policją.

reklama

Jak każda nowoczesna instytucja, również i Policja stara się dostosować do potrzeb współczesnego społeczeństwa. W obecnych czasach, gdy technologia pełni tak istotną rolę, ważne jest, aby korzystać z jej udogodnień. Stąd pomysł na aplikację “Moja Komenda”.

Jednostki Policji w zasięgu ręki

Nowa aplikacja to przede wszystkim przewodnik po jednostkach Policji. Jego użytkownik ma możliwość szybkiego i bezproblemowego zlokalizowania najbliższej komendy czy komisariatu. Nie tylko te w swoim mieście, ale także na terenie całego kraju. Takie rozwiązanie na pewno ułatwi kontakt z odpowiednimi służbami w każdej sytuacji.

reklama
Jeden kierowca czołowo uderzył w karetkę, drugi jeździł rowerem, mając 2,3 promila alkoholu w organizmie – policja apeluje o rozsądek

Znajdź swojego dzielnicowego

“Moja Komenda” to jednak nie tylko wyszukiwarka jednostek Policji. To także możliwość znalezienia konkretnego dzielnicowego. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli łatwiej nawiązać kontakt i współpracować z policjantami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w ich dzielnicy. Wszystko to w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

źródło: KPP Ostróda

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Iławscy policjanci na tropie ukrywających się przed prawem: aresztowali poszukiwanych listami gończymi

Kierowcy ponoszą konsekwencje za niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji