fbpx
12 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjant z Mrągowa przyjaźni się z porzuconym yorkiem: emocjonujące zdjęcia z interwencji

MrągowoPolicjant z Mrągowa przyjaźni się z porzuconym yorkiem: emocjonujące zdjęcia z interwencji

W niewielkim miasteczku Mrągowo policjant pokazał swoje prawdziwie ludzkie oblicze. Okazuje się, że prace mundurowych nie zamykają się jedynie na ściganiu przestępców czy pilnowaniu porządku. W zdarzeniach, które mogą wydawać się mało istotne dla niektórych, dla nich jest to część ważnej misji. Scena, związana z troskliwym podejściem do czworonożnego przyjaciela, stała się obrazem dnia.

reklama

Zdarzenie miało miejsce w Mrągowie, gdzie funkcjonariusz służby na miejscu zauważył niewielkiego Yorka, prawdopodobnie zmarzniętego i przestraszonego. Bez chwili zawahania, postanowił okazać mu swoje serce.

Bohater dnia

Policjant, którego tożsamość na chwilę obecną nie jest do końca znana, przyciągnął dużo uwagi. Widać było, że ma doświadczenie w takich sytuacjach, więc szybko i sprawnie zareagował. Przytulił pieska, starając się przekazać mu ciepło swojego ciała i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Te gesty skutecznie uspokoiły przerażone zwierzę.

reklama
Pijany jak bela za kółkiem. Kierowca z 2,5 promilami alkoholu wjechał w bramę garażową

Reakcja społeczności

Różni ludzie obserwowali ten incydent. Wielu z nich poczuło się poruszonych sceną, podkreślając, że policjanci to również ludzie z sercem na dłoni, którzy potrafią okazać empatię, szczególnie wobec niewinnych istot.

Wszystko dobrze się skończyło

Dzięki szybkiej reakcji i troskliwości policjanta, niewielki piesek szybko odzyskał siły i mógł kontynuować swoją przygodę. Ta historia pokazuje tylko, jak ważna jest empatia w każdej dziedzinie naszego życia – nawet w pracy policjanta.

reklama
policjant przytulający pieska York

źródło: KPP Mrągowo

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Mężczyzna unikał płacenia za materiały budowlane przez rok. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia

Mężczyzna unikał płacenia za materiały budowlane przez rok. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia