21 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

Iławska policja na tropie piratów drogowych: 12 interwencji, 2 zatrzymani za nadmierną prędkość, 1 ranny

IławaIławska policja na tropie piratów drogowych: 12 interwencji, 2 zatrzymani za nadmierną...

Podczas ubiegłego weekendu służby prewencyjne policji w powiecie iławskim zanotowały 12 incydentów drogowych. W zdarzeniach tych jeden z uczestników doznał obrażeń. Członkowie miejscowej komendy zatrzymali także dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, a also wyeliminowal z ruchu osobę naruszającą aktywny zakaz prowadzenia wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych.

reklama

Policja powiatu iławskiego w ubiegły weekend miała pełne ręce pracy. Zanotowano ważki wzrost w liczbie zdarzeń drogowych.

12 zdarzeń drogowych za weekend

W miniony weekend na terenie powiatu iławskiego doszło do 12 zdarzeń drogowych. W jednym z nich 1 osoba została ranna. Policjanci pracowali nad każdym z nich, przeprowadzając szczegółowe dochodzenia w celu wyjaśnienia okoliczności każdego zdarzenia.

reklama

Zatrzymani za przekroczenie dozwolonej prędkości

W trakcie służby, funkcjonariusze zatrzymali aż 2 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Tego rodzaju wykroczenia są traktowane bardzo poważnie, bowiem stwarzają duże niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu.

Wyeliminowane z ruchu osoby z zakazem kierowania pojazdami

Na koniec, policjanci z iławskiej komendy wyeliminowali z ruchu kierującego z aktywnym zakazem prowadzenia wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych. Jest to kolejny dowód na wzmożoną czujność i determinację służb na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu iławskiego.

źródło: KPP Iława

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane