20 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Nissanem wjechała w posesję

WiadomościNissanem wjechała w posesję

Policjanci szczycieńskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w samym centrum miejscowości Dźwierzuty. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letnia kierująca prawdopodobnie nie dostosowując prędkości do warunków drogowych zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drewnianą konstrukcję schodów jednej z posesji.

reklama

Wczoraj około godziny 8.30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w samym centrum miejscowości Dźwierzuty. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci ruchu drogowego szczycieńskiej komendy oraz załoga karetki pogotowia.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letnia kierująca prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków drogowych. Kierując nissanem na prostym odcinku drogi zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drewnianą konstrukcję schodów jednej z posesji w miejscowości Dźwierzuty.

reklama

Kobieta została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do Szpitala Powiatowego w Szczytnie. Kierująca była trzeźwa.

Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

szczytno-nissan-wypadek-2

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Alicja Tuchewicz
22 listopada 2016 17:41
Alicja Tuchewicz
22 listopada 2016 17:41

parkowanie pod drzwiami raczej sie nazywa

Polecane
Ogłoszenia