12.7 C
Olsztyn
piątek, 24 Maj, 2019
reklama

Nissanem wjechała w posesję

Strona główna Wiadomości Na sygnale Nissanem wjechała w posesję
reklama

Policjanci szczycieńskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w samym centrum miejscowości Dźwierzuty. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letnia kierująca prawdopodobnie nie dostosowując prędkości do warunków drogowych zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drewnianą konstrukcję schodów jednej z posesji.

Wczoraj około godziny 8.30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w samym centrum miejscowości Dźwierzuty. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci ruchu drogowego szczycieńskiej komendy oraz załoga karetki pogotowia.

reklama

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letnia kierująca prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków drogowych. Kierując nissanem na prostym odcinku drogi zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drewnianą konstrukcję schodów jednej z posesji w miejscowości Dźwierzuty.

Kobieta została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do Szpitala Powiatowego w Szczytnie. Kierująca była trzeźwa.

Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

szczytno-nissan-wypadek-2

reklama
reklama

10 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma