fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Pięć osób poszukiwanych zatrzymanych przez olsztyńskich wywiadowców

WiadomościPięć osób poszukiwanych zatrzymanych przez olsztyńskich wywiadowców

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policyjni wywiadowcy tylko w ciągu jednej doby zatrzymali 5 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Dwóch mężczyzn trafiło już do zakładów karnych, dwóch innych noc spędziło w policyjnym areszcie, a kobieta po opłaceniu zaległej grzywny zwolniona została do domu.

Wywiadowcy w swojej codziennej służbie – dzięki temu, że starają się pozostawać niezauważalni – ujawniają szereg przestępstw i wykroczeń szczególnie dokuczliwych społecznie. To oni zatrzymują „na gorącym uczynku” osoby, które dokonują rozbojów, kradzieży, włamań i oszustw. Ujawniają tzw. poszukiwanych oraz nietrzeźwych kierujących.

Policjanci z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, którzy pełnią służbę w ubraniu cywilnym i radiowozem nieoznakowanym, tylko w ciągu ostatniej doby zatrzymali 5 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Zatrzymania odbywały się w różnych miejscach i o różnych porach.

Niektórzy zatrzymywani byli w miejscu zamieszkania, inni podczas spaceru, a jeden z mężczyzn „wpadł” w olsztyńskiej pizzeri. 37-latek poszukiwany był listem gończym do sprawy realizowanej przez jednostkę w Ostródzie. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów. Z lokalu gastronomicznego trafił wprost do zakładu karnego.

Inni mężczyźni – Sebastian S. i Maciej N. , którzy spacerowali około godz. 1:00 w nocy ul. Tracką w Olsztynie poszukiwani byli przez prokuraturę za kradzieże sklepowe.

Wojciech K. został zatrzymany o godz. 18:00 na ul. Mickiewicza w Olsztynie. Mężczyzna ma na swoim koncie kradzież kabli z lini tramwajowej.

W ciągu statniej doby zatrzymana została również kobieta, która za nieopłaconą grzywnę miała do odbycia karę pozbawienia wolności. Dwóch mężczyzn trafiło już do zakładów karnych, dwóch innych noc spedziło w policyjnym areszcie, a kobieta po opłaceniu zaległej grzywny zwolniona została do domu.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze