8 C
Olsztyn
piątek, 31 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

ZPE zaprasza VII Targi Dziecięce

WiadomościZPE zaprasza VII Targi Dziecięce
Idzie zima, zbliżają się święta  – najwyższy czas przewietrzyć dziecięce szafy! Idealną okazją będą VII Targi Dziecięce, organizowane przez Zespół Placówek Edukacyjnych i Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce.

Jeśli chcecie sprzedać lub tanio kupić używane ubranka, zabawki czy akcesoria dziecięce, już rezerwujcie sobie czas na sobotę 26 listopada. Przyjdźcie w godzinach 10 – 13 do Zespołu Placówek Edukacyjnych przy ul. Turowskiego 1 (os. Nagórki) i spędźcie miło czas nie tylko na zakupach. Organizatorzy planują różne animacje i atrakcje dla maluchów, tak więc mamy będą mogły w spokoju buszować po stoiskach.
Wstęp na targi będzie kosztował symboliczną złotówkę, najmłodsi wchodzą za darmo. Koszt rezerwacji stoiska to 12 zł, są jeszcze wolne miejsca, zainteresowani mogą dzwonić pod numer 725 200 282. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży.

reklama

– Nasza szkoła zawsze chętnie włącza się w różne inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności. Dlatego cieszymy się, że możemy zorganizować ciekawe przedsięwzięcia dla olsztyńskich mam – mówi Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE. – Zachęcam do uczestnictwa, bo naprawdę warto, można spędzić fajnie czas i przy okazji pomóc potrzebującym.

Będzie to już siódma edycja targów dziecięcych w olsztyńskiej szkole dla niepełnosprawnych. Niewykluczone, że w najbliższym czasie odbędzie się tutaj podobna wyprzedaż ubrań dla dorosłych.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia