fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Bukowiecki z medalem mistrzostw Polski w pchnięciu kulą

OlsztynBukowiecki z medalem mistrzostw Polski w pchnięciu kulą

Konrad Bukowiecki z AZS-u UWM Olsztyn powrócił do zawodów po swojej ostatniej kontuzji. Jego powrót na arenę lekkoatletyczną w Gorzowie Wielkopolskim zaowocował zdobyciem brązowego medalu podczas krajowych mistrzostw.

reklama

Sportowiec przyznał, że choć walka o medal przyniosła mu brąz, nie jest do końca zadowolony ze swojej formy.

Sukces pomimo przeciwności

Rzut Bukowieckiego na odległość 19,96m okazał się wystarczający, aby uplasować go na trzecim stopniu podium. Do drugiego miejsca, zajętego przez Szymona Mazura, zabrakło mu zaledwie 8 centymetrów. Złoto zdobył Michał Haratyk, pchając kulę na odległość 20 metrów i 32 centymetry.

reklama

Mentalne bariery

Po zawodach Bukowiecki zaznaczył, że mimo swojego sukcesu, boryka się z pewnymi blokadami mentalnymi. Przyznał, że jego obecna forma to zaledwie 50-60% jego możliwości. Stwierdził, że jest przerażony, ale stara się przezwyciężyć ten strach, upewniając siebie, że już nic gorszego się nie wydarzy. Dodał, że skoro jego więzadła już raz się zerwały, nie zdarzy się to ponownie.

Arabski inwestor zmieni losy Stomilu Olsztyn?

Następne wyzwanie

Kolejnym etapem dla Bukowieckiego będzie uniwersjada, która startuje dzisiaj w chińskim Chengdu. Impreza potrwa do 8 sierpnia. Polska reprezentacja studencka ma na swoim koncie imponującą liczbę medali zdobytych podczas poprzednich zawodów – 357 medali, w tym 98 złotych, 118 srebrnych i 141 brązowych.

reklama

źródło: RO

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Arabski inwestor zmieni losy Stomilu Olsztyn?

Arabski inwestor zmieni losy Stomilu Olsztyn?
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji