5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Drugi salon JYSK w Olsztynie. Lokalizacja jest rewelacyjna!

OlsztynDrugi salon JYSK w Olsztynie. Lokalizacja jest rewelacyjna!

Renomowany duński sklep z wyposażeniem domu, JYSK, otwiera swój drugi salon w Olsztynie. Po pierwszym sklepie na ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 46, teraz przyszedł czas na al. Sikorskiego, tuż obok supermarketu Auchan.

reklama

Wielki powrót duńskiej marki

JYSK, będący jednym z najpopularniejszych sprzedawców artykułów do domu w Europie, zaprasza mieszkańców Olsztyna do swojego nowego salonu. Firma, która swoją siedzibę ma w Danii, jest znana na całym świecie z szerokiej oferty produktów, obejmującej meble, materace, artykuły dekoracyjne i wiele innych produktów związanych z wyposażeniem domu.

jysk olsztyn

Ceniona przez klientów za jakość i styl, marka JYSK wciąż rośnie i rozwija się, co potwierdza otwarcie kolejnego sklepu w Olsztynie. Pierwszy salon JYSK w tym mieście, zlokalizowany na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 46, cieszy się dużą popularnością i zaufaniem mieszkańców.

reklama

Korzyści dla klientów

Otwarcie nowego salonu JYSK to świetna wiadomość dla mieszkańców Olsztyna. Dzięki kolejnej lokalizacji, klienci będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do wysokiej jakości produktów oferowanych przez JYSK.

Sklep przy al. Sikorskiego, usytuowany obok supermarketu Auchan, umożliwi klientom połączenie zakupów spożywczych z wyborem nowego wyposażenia dla ich domów. Lokalizacja ta nie tylko ułatwi logistykę, ale również pozwoli na oszczędność czasu i zwiększy komfort zakupów.

Olsztynianie mogą spodziewać się tych samych standardów jakości i obsługi, jakie oferuje JYSK w swoim pierwszym sklepie. Zawsze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc pracowników, a także na szeroki wybór produktów dostępnych na miejscu lub do zamówienia przez internet.

reklama

Dla JYSK, otwarcie drugiego sklepu w Olsztynie to krok naprzód w realizacji misji firmy, jaką jest dostarczanie wysokiej jakości produktów dla domu do jak największej liczby klientów. To także dowód na to, że firma z sukcesem realizuje swoją strategię ekspansji na polski rynek.

Szeroki asortyment produktów w JYSK

W salonie JYSK klienci mogą znaleźć wszystko, czego mogą potrzebować do swojego domu. Firma oferuje bogaty asortyment mebli, zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz – od sof i stołów, po meble ogrodowe i leżaki. JYSK jest także znanym sprzedawcą wysokiej jakości materaców, poduszek i pościeli, które gwarantują komfort i dobry sen.

Jednak oferta JYSK to nie tylko meble i pościel. Sklep oferuje także szeroki wybór artykułów dekoracyjnych, takich jak zasłony, dywany, lampy, świeczniki, ramki na zdjęcia i wiele innych, które pomogą stworzyć przytulną i stylową atmosferę w każdym domu.

Dla tych, którzy szukają praktycznych rozwiązań, JYSK oferuje również różnego rodzaju akcesoria do przechowywania, takie jak półki, szafki, kosze i pudełka.

Każdy, kto poszukuje inspiracji lub chce odświeżyć wygląd swojego domu, na pewno znajdzie coś dla siebie w salonie JYSK.

jysk sikorskiego
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Vbnm
27 lipca 2023 19:19

Czemu brak oznaczenia ze tekst sponsorowany?!

Olsztynianin
28 lipca 2023 05:31

Artykuł na poziomie gimnazjum

Polecane
Ogłoszenia