5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

PILNE: Policja w Kętrzynie poszukuje zaginionego Mateusza Świackiego. Każda informacja jest na wagę złota

KętrzynPILNE: Policja w Kętrzynie poszukuje zaginionego Mateusza Świackiego. Każda informacja jest na...

28-letni Mateusz Świacki z Kętrzynie jest nieobecny od kilku dni. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie oraz troskliwi obywatele angażują się w poszukiwania mężczyzny. Wszystkie osoby, które mogłyby mieć jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu Mateusza lub jakiekolwiek inne szczegóły mogące pomóc w odnalezieniu go, są gorąco proszone o kontakt.

reklama
PILNE: Policja w Kętrzynie poszukuje zaginionego Mateusza Świackiego. Każda informacja jest na wagę złota zaginięcie Kętrzyn, zShowcase

Zniknięcie Mateusza Świackiego to kolejna zagadka, z którą musi zmierzyć się Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie. Mężczyzna ostatnio widziany kilka dni temu, od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

Policja prowadzi poszukiwania

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Kętrzynie są zaangażowani w poszukiwania Mateusza. Pracują razem z rodziną i lokalną społecznością, aby rozwikłać tą tajemnicę i pomóc odnaleźć zaginionego.

reklama

Prośba o pomoc społeczeństwa

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Mateusza Świackiego. Kontakt jest możliwy pod numerem telefonu 47 7351 200. Każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się kluczowa.

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia