16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

39-letni mieszkaniec gminy Srokowo podejrzany o przemoc domową. Policja wydała nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się

Kętrzyn39-letni mieszkaniec gminy Srokowo podejrzany o przemoc domową. Policja wydała nakaz opuszczenia...

Policjanci z Kętrzyna nakazali natychmiastowe opuszczenie mieszkania 39-letniemu mieszkańcowi gminy Srokowo. Mężczyzna, który jest podejrzany o stosowanie przemocy domowej wobec swojej partnerki, otrzymał również zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia. Grozi mu wysoka kara za przestępstwo znęcania się.

reklama

Policjanci wydali nakaz opuszczenia mieszkania mężczyźnie podejrzanemu o przemoc domową. 39-latek, mieszkaniec gminy Srokowo, musi teraz natychmiast opuścić swój dom i nie może zbliżać się do niego oraz jego bezpośredniego otoczenia. To rezultat podejrzeń funkcjonariuszy o to, że mężczyzna stosuje przemoc wobec swojej partnerki.

Wysoka kara za przestępstwo znęcania się

Podejrzeń o stosowanie przemocy domowej nie jest jednak jedyna kwestia, z którą teraz musi zmierzyć się 39-latek. Mężczyzna musi bowiem liczyć się również z odpowiedzialnością za przestępstwo znęcania się, za które może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Dalsze działania policji i wymiaru sprawiedliwości

Niewykluczone, że w sprawie podejrzanego interweniować będzie również prokuratura. Entszydng o ewentualnym aresztowaniu 39-latka i dalszych krokach w sprawie podejmie sąd. Na razie mężczyzna musi natychmiast opuścić mieszkanie i nie może zbliżać się do niego na określoną przez policję odległość.

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia