16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

14 powodów do aresztu – rekordzista z Lidzbarka Warmińskiego w rękach policji

Lidzbark Warmiński14 powodów do aresztu - rekordzista z Lidzbarka Warmińskiego w rękach policji

Policja Lidzbarka Warmińskiego zatrzymała mężczyznę poszukiwanego aż na 14 różnych podstawach. Począwszy od poniedziałku, mieszkaniec miasta znalazł się pod kluczem, kiedy to jego obecność zauważył policjant wydziału kryminalnego.

reklama

Policja zazwyczaj ma swoje ręce pełne, kiedy chodzi o poszukiwanie przestępców. Ale w tym przypadku, jedno zatrzymanie z pewnością unaoczniło im, ile pracy mogą zaoszczędzić, zatrzymując jedną osobę w odpowiednim czasie.

Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego oszczędza czas Policji

Pewien mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego, którego zatrzymał policyjny wydział kryminalny, okazał się być tzw. “multi-kryminalistą”. Mężczyzna był poszukiwany na 14 różnych podstawach, co oznacza, że jego zatrzymanie za jednym zamachem mogło oszczędzić policji wiele czasu i wysiłku.

reklama

Żadnych szczegółów na temat przestępstw

Chociaż nie ujawniono, na jakiej podstawie mężczyzna był poszukiwany, to jednak fakt, że było ich aż 14, jest godny uwagi. Można z tego wywnioskować, że jego działania nie tylko przekroczyły prawo, ale musiały to robić na zdecydowanie szeroką skalę.

Skończyło się na zatrzymaniu

Na koniec, w poniedziałek, funkcjonariusz wydziału kryminalnego zauważył poszukiwanego mężczyznę i natychmiast go zatrzymał. Bez względu na motywy czy szczegóły jego przestępstw, jedno jest pewne – teraz poczynania mężczyzny zostaną sprawdzone pod lupą policji.

źródło: KPP Lidzbark Warmiński

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia