9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Policja w Olsztynie ściga złodzieja monocykla elektrycznego

OlsztynPolicja w Olsztynie ściga złodzieja monocykla elektrycznego

Olsztyńska policja prowadzi intensywne dochodzenie, które ma na celu wyjaśnić okoliczności kradzieży monocykla elektrycznego. Wartość łupu określono aż na 3 tysiące złotych.

reklama

Monocykl na celowniku

Zdarzenie miało miejsce 22 kwietnia 2023 roku w jednym z popularnych sklepów na terenie Olsztyna. Monocykl elektryczny, który padł łupem złodzieja, to coraz bardziej popularny środek transportu. Z uwagi na wysoką wartość pojazdu coraz częściej staje się on celem przestępców.

Policyjna prośba o pomoc

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały obraz ze sklepu. Na filmie widoczny jest mężczyzna, który może być związany z przestępstwem.

reklama

W związku z tym Komenda Miejska Policji w Olsztynie zwraca się do lokalnej społeczności o pomoc. Każda osoba, która posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny widocznego na filmie, jest proszona o kontakt.

*nagranie wideo

Jak się zgłosić?

Komenda Miejska Policji w Olsztynie zachęca do przekazywania informacji drogą telefoniczną pod numerami: 47 73 134 94, 47 73 138 32, 47 73 134 24. Alternatywnie, osoby dysponujące jakimikolwiek informacjami mogą skontaktować się poprzez skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia