14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Techno i rap przy plaży miejskiej. Olsztyn odżywa?

OlsztynTechno i rap przy plaży miejskiej. Olsztyn odżywa?

reklama

Mieszkańcy Olsztyna, miłośnicy muzyki elektronicznej i hip-hopu, będą mieli wyjątkowe okazje w najbliższą sobotę (15.07.2023r.). Prognozy pogody przewidują najcieplejszą noc tego sezonu, idealną dla niezapomnianych muzycznych wydarzeń. Na marinie przy Kapitańskiej 7, tuż przy plaży miejskiej, o godzinie 20:00 zaczyna się wydarzenie organizowane przez kolektyw Teoria Chaosu, znane jako Abordaż na Marinie.

Techno i rap przy plaży miejskiej. Olsztyn odżywa? impreza Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Miejsce to na kilka godzin zamieni się w pulsujące serce elektronicznej muzyki klubowej, od downtempo, przez electro, aż po różnorodne techno. Didżeje związani z Elektronicznym Olsztynem, znani jako alternatywa dla mainstreamowych brzmień, zaserwują mieszkańcom i gościom miasta klubowe wibracje, które zazwyczaj gromadzą tysiące ludzi na festiwalach na całym świecie.

reklama

Jednym z najważniejszych elementów tej wyjątkowej nocy jest odkrywanie nowych dźwięków. Didżeje starają się nie tylko grać znane utwory, ale przede wszystkim zaskakiwać swoich słuchaczy czymś nowym, nieznanym, oferując tym samym wyjątkowe muzyczne doświadczenie.

reklama

Wśród didżejów usłyszymy Jaszczura, znanego z jego energetycznych setów zamieszczanych na YouTube, Tha Noote, didżejkę i obieżyświatkę, która często gości w klubach w całej Polsce, a także Haketa, który zagra swoje własne produkcje muzyczne na żywo, oraz R/charta, Atisa i Meszkova, członków kolektywu TeoChao.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/600263255491732

Jednak to nie koniec muzycznych atrakcji tej nocy. W pobliżu, na Wake parku Nice Bay, odbędzie się hip-hopowy event z bitwą freestylową na żywo. Uczestnicy z całej Polski zmierzą się w rymach, porównaniach i docinkach, walcząc o respekt, uznanie i najgłośniejsze oklaski publiczności. To będzie prawdziwy sprawdzian umiejętności lirycznych. Kto wie, może będziemy świadkami narodzin nowej legendy?

Ponadto, publiczność będzie miała okazję posłuchać koncertu jednego z najbardziej rozpoznawalnych “freestylowców” swojego pokolenia, Gospela. Za muzyczną oprawę wydarzenia odpowiadają DJ Pinczer i Wujas. Start już o godzinie 17.

Link do wydarzenia: facebook.com/events/1005261107506082

Czy jest lepszy sposób na spędzenie letniej sobotniej nocy? Szykujcie się na niezapomniane doświadczenia!

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Stefania
14 lipca 2023 15:36

“Szykujcie się na niezapomniane doświadczenia!” I szyk.ujecie się na zgłoszenia zakłócania ciszy nocnej. Powołujcie się na art. 51 kodeksu wykroczeń. Nikt, nawet ratusz, nie może dać zgody na dokonywania wykroczeń. Jeżeli taką zgodę ktoś daje, to jest to przekroczenie uprawnień.

qwerty
14 lipca 2023 21:19

Nienawidzę hałasu

Polecane
Ogłoszenia